Inicio -> L'Ajuntament -> Equip de Govern

Equip de Govern

Torna Imprimiu



Alcalde
Marcos Serra Colomar
alcaldia@santantoni.net

Primer Tinent d'Alcalde i Regidor d'Obres públiques, Mobilitat, Transports, Comerç i Pla Estratègic
Joan Torres Costa
obresmunicipals@santantoni.net
mobilitat@santantoni.net
comerc@santantoni.net

Segon Tinent d'Alcalde i Regidor d'Esports, Joventut i Transparència
José Ramón Martín Marí
esports@santantoni.net
joventut@santantoni.net

Tercera Tinent d'Alcalde i Regidora de Governació i Medi Ambient
Neus Mateu Roselló
governacio@santantoni.net
mediambient@santantoni.net

Quarta Tinent d'Alcalde i Regidora d'Interior, Sanitat i Benestar animal
María Ribas Boned
benestaranimal@santantoni.net

Regidor d'Economia, Hisenda, Agricultura i Pesca
Francisco Cardona Ramón
hisenda@santantoni.net
agricultura_pesca@santantoni.net

Regidor d'Urbanisme i Activitats
Javier Jiménez Zafra
urbanisme@santantoni.net
activitats@santantoni.net

Regidora de Serveis Socials, Igualtat, Educació, Cultura i Patrimoni
María Ramón Boned
serveissocials@santantoni.net
educacio@santantoni.net
cultura@santantoni.net

Regidor de Turisme, Festes i Participació Ciutadana
Miguel Tur Contreras
turisme@santantoni.net
festes@santantoni.net
participacio_ciutadana@santantoni.net

Regidor de Via pública i Manteniment i Neteja d'edificis públics
David Márquez Boza
neteja@santantoni.net

Regidora de Serveis Generals, Contractació, Noves Tecnologies i Relacions Institucionals
María García Riera
contractacio@santantoni.net

Data de l'última divendres, 23 d'agost de 2019


Ajuntament de Sant Antoni de Portmany
Passeig de la Mar 16. CP 07820 Illes Balears (España)
Telèfon:971 34 01 11 | Fax:971 34 41 75
adreça electrònica:
ajuntament@santantoni.net