Inicio -> L'Ajuntament -> Equip de Govern

Equip de Govern

Torna Imprimiu



Alcalde
José Tur Torres
josetur@santantoni.net
alcaldia@santantoni.net
Primer tinent d'alcalde i regidor de Neteja, Medi Ambient i Via Pública
Pablo Valdés Cardona
pablovaldes@santantoni.net
medi_ambient@santantoni.net
Segon tinent d'alcalde i regidor d'Urbanisme i Activitats
Juan José Ferrer Martínez
juanjoferrer@santantoni.net
urbanisme@santantoni.net
activitats@santantoni.net
Tercera tinenta d'alcalde i regidora de Governació, Interior i Protecció Civil
Aída Alcaraz Martínez
aidaalcaraz@santantoni.net
interior@santantoni.net
governacio@santantoni.net
protecciocivil@santantoni.net
Regidor d'Obres, Manteniment d'Infraestructures i Cementiris
Juan Costa Ramón
juancosta@santantoni.net
obres@santantoni.net
Regidora de Serveis Socials, Sanitat i Neteja d'Edificis Públics
María Neus Marí Costa
neusmari@santantoni.net
serveissocials@santantoni.net
Regidor de Turisme, Transport Públic i Mobilitat
José Antonio Ferragut Arabí
joseferragut@santantoni.net
turisme@santantoni.net
mobilitat@santantoni.net
Regidora d'Equipamients Municipals i Infraestructures
Carolina Isabel Esperidón Brito
carolinaesperidon@santantoni.net
Regidor de Festes, Transparència, Participació i Atenció Ciutadana
Raúl Díaz Guerrero
rauldiaz@santantoni.net
festes@santantoni.net
participacio_ciutadana@santantoni.net
Regidor d'Economia, Hisenda, Cultura, Educació, Patrimoni cultural i Noves Tecnologies
Francisco Tienda Pachón
franciscotienda@santantoni.net
cultura@santantoni.net
educacio@santantoni.net
informatica@santantoni.net
Regidora de Joventut i Benestar Animal
Ainara Sánchez Criado
ainarasanchez@santantoni.net
joventut@santantoni.net
benestaranimal@santantoni.net
Regidora de Cultura i Festes Tradicionals, Comerç, Agricultura i Pesca
Cristina María Ribas Mountford
cristinaribas@santantoni.net
Regidor d'Esports i Relacions Institucionals
Antonio Lorenzo Bustamante
antoniolorenzo@santantoni.net
esports@santantoni.net

Data de l'última divendres, 2 de setembre de 2016


Ajuntament de Sant Antoni de Portmany
Passeig de la Mar 16. CP 07820 Illes Balears (España)
Telèfon:971 34 01 11 | Fax:971 34 41 75
adreça electrònica:
ajuntament@santantoni.net